Zobacz więcej ofert pracy

Sitodrukarz

Tech Sp. J.
Andrychów
praca stacjonarna
4775 dni temu

Firma zajmuje się konstruowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych.

Sitodrukarz

Miejsce pracy: Andrychów

Zadania:
  • obsługa maszyn  sitodrukowej (półautomat)
  • umiejętność naświetlania  sita
  • druk na foliach (poliwęglan, poliester, itp)
Wymagania:
  • znajomość technologii druku sitodruku
  • doświadczenie  w obsłudze maszyn drukujących
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność logicznego myślenia, analizy  i wyciągania wniosków na podstawie danych
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialność
  • samodyscyplina

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Poznaj

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej.