Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Serwisanta - Informatyka

ProData sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5717 dni temu

Ogłoszenie numer: 52307, z dnia 2008-11-20

Firma branży IT poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
  • rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych z komputerami PC w serwisie firmowym,
  • dbanie o sprawność infrastruktury informatycznej firmy (sieć, serwery, stacje robocze),
  • serwisowane sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz sieci u klientów zewnętrznych.

Wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie informatyczne, lub inżynierskie techniczne,
  • doświadczenie w serwisowaniu komputerów PC i oprogramowania systemowego Microsoft,
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z Active Directory,
  • minimum bierna znajomość języka angielskiego i czytanie ze zrozumieniem tekstów informatycznych w języku angielskim,
  • podstawowa umiejętność obsługi i konfiguracji aktywnych urządzeń sieci komputerowych.
Mile widziane:
  • doświadczenie we wsparciu i kontaktach z użytkownikami sprzętu IT,
  • ukończony(e) kurs(y) Microsoft Certified Professional lub inne branżowe,
  • wiedza w zakresie konfiguracji i administrowania oprogramowania serwerowego z rodziny MS Windows Server (Windows Server, MS Exchange, MS SQL, ISA Server).

Oferujemy

  • pracę w partnerskiej atmosferze
  • dostęp do najnowocześniejszego sprzętu komputerowego oraz najnowszego oprogramowania systemowego i aplikacyjnego,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez nowe zadania oraz szkolenia.