Zobacz więcej ofert pracy

SERWISANT

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
5829 dni temu

Ogłoszenie numer: 48243, z dnia 2008-08-01

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi.

SERWISANT

Miejsce pracy: mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

Nr Ref.: SERW./KONST.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, opartymi na elektronice i mechanice, poszukujemy dwóch kandydatów na stanowisko SERWISANTA. Miejscem pracy byłby Konstancin-Jeziorna. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - serwis urządzeń przemysłowych na terenie całego kraju; - uczestnictwo w szkoleniach; - instalacje urządzeń przemysłowych u klientów. Praca jest związana z częstymi wyjazdami krajowymi do klientów.

Wymagania

- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe, lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych (oczywiście studiów technicznych na kierunkach: elektronicznym, mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym, elektrotechnicznym itp.); - czynne prawo jazdy; - podstawowa znajomość j. angielskiego; - znajomość przynajmniej podstaw rys. technicznego; - ogólna wiedza z zakresu elektroniki, - mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku; - komunikatywność, solidność, pracowitość i dyspozycyjność.

Oferujemy

Pracodawca oferuje szkolenia, solidne wynagrodzenie i ciekawą pracę.