Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6062 dni temu

Ogłoszenie numer: 37456, z dnia 2007-12-11

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Serwisant

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- serwis bram przemysłowych, szybkobieżnych, rolowanych, krat, ramp przeładunkowych, przegród p.pożarowych, stołów nożycowych - diagnozowanie, raportowanie usterek i awarii

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie: elektronik, elektromechanik, automatyk - wskazane uprawnienia do 1 kV - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność samoorganizowania czasu pracy - doświadczenie w branży bram przemysłowych mile widziane - ze względu na specyfikę pracy preferowane będą osoby zamieszkałe wschodnie lub północno-wschodnie okolice Warszawy

Oferujemy

- stabilne warunki pracy w ramach Oddziału Kolbud Katowice - narzedzia pracy: samochód słuzbowy, tel. komórkowy, - szkolenia

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.