Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant

GARDE Sp.k.
Poznań
praca stacjonarna
4019 dni temu

Ogłoszenie numer: 287141, z dnia 2013-09-16

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • dokonywanie napraw/przeglądów bram przemysłowych i innych systemów przeładunkowych w siedzibie klienta
  • montaż nowych urządzeń
  • dokumentowanie wykonanej pracy

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanika/automatyka,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • prawo jazdy kategorii B poparte doświadczeniem,
  • dyspozycyjność,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze oraz znajomość branży.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie technicznej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju zawodowego,
  • odpowiednie narzędzia pracy.