Zobacz więcej ofert pracy

Serwisant

KASPO sp.j.
łódzkie
praca stacjonarna
4955 dni temu
Serwisant

www.kaspo.com.pl

Zadania:
  • pracownik serwisu wag elektronicznych, drukarek kodów kreskowych, kas fiskalnych, skomputeryzowanych systemów ważąco - drukujących,
  • praca w serwisie i dojazdy do klientów firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane elektroniczne,
  • zdolności manualne,
  • obowiązkowość, umiejętność samoorganizacji, rzetelność,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • predyspozycje interpersonalne,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • stałą pracę w kameralnym, sympatycznym zespole, w stabilnej firmie,
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie,
  • szkolenia produktowe i doskonalące umiejetności techniczne.