Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
SERWISANT WAG ELEKTRONICZNYCH

KASPO
Łódź
praca stacjonarna
6298 dni temu

Ogłoszenie numer: 31926, z dnia 2007-07-23

KASPO

KASPO posiada 17 letnią tradycję w sprzedaży i naprawie wag elektronicznych przemysłowych, laboratoryjnych, magazynowych, sklepowych oraz kas fisklanych. Więcej informacji na www.kaspo.com.pl.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Pracownik serwisu wag elektronicznych i kas fiskalnych.

Wymagania

Wykształcenie - technik elektronik. Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Stabilne miejsce pracy w firmie z wieloletnią tradycją. Zapewniamy profesjonalne szkolenia w zakresie napraw wykonywanych w serwisie. Szkolenia prowadzone są przez serwisy centalne producenta lub importera urządzeń. Pracownik serwisu ma do dyspozycji telefon komórkowy i samochód służbowy.