Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Serwisant urządzeń czyszczących

KTG SEMIGAT SA
Warszawa
praca stacjonarna
6477 dni temu

Ogłoszenie numer: 24470, z dnia 2006-11-20

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku od roku 1987. Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń czyszczących marki KARCHER.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawę urządzeń czyszczących oraz opiekę nad klientami korzystającymi z usług serwisu.

Wymagania

Oczekiwania: - prawo jazdy kat. B z doświadczeniem - komunikatywność - logiczne myślenie - bardzo dobra znajomość komputera w tym Microsoft Office 2003 - dyspozycyjność - kreatywność - uprawnienia SEP do 1 kV - podstawy w zakresie mechaniki Dodatkowe atuty: - doświadczenie w branży urządzeń czyszczących - znajomość systemu CDN XL

Oferujemy

Oferujemy: - prace w młodym zespole - umowę o pracę - wynagrodzenie stałe plus prowizja zależna od wyników - telefon służbowy