Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Serwisant/Technik Serwisu oraz Kierownik Serwisu.

Pyrylandia Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5991 dni temu

Ogłoszenie numer: 41506, z dnia 2008-03-20

Firma PYRYLANDIA powstała w 1990 r. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem urządzeń i systemów radiołączności dla kolejnictwa, metra, taxi, służb naziemnych itp. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Obowiązki - Kierownik Serwisu:
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem punktu serwisowego;
  • organizowanie stanowisk i czasu pracy serwisantów;
  • obsługa klientów (telefoniczna, e-mail);
  • raportowanie prowadzonych działań; Obowiązki - Serwisanci/Technicy:
  • montaż, uruchamianie, programowanie oraz serwis urządzeń;
  • produkcja modułów urządzeń;
  • Wymagania

    Wymagania - Kierownik Serwisu:
  • wykształcenie minimum średnie zawodowe (techniczne);
  • znajomość zagadnień radio i telekomunikacyjnych, elektrycznych;
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • obsługa komputera, OpenOffice;
  • znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki);
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywnośc;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność zarządzania i efektywnej pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B; Wymagania - Serwisanci/Technicy:
  • wykształcenie średnie zawodowe (elektronik/technik/monter);
  • znajomość technik lutowania i montażu SMD - możliwość doskonalenia;
  • znajomość zagadnień radio i telekomunikacyjnych, elektrycznych - możliwość przyuczenia;
  • mile widziana znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki);
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • Oferujemy

  • pracę w młodym zespole;
  • dogodne warunki pracy - ergonomiczne stanowiska wyposażone w odciągi dymu, klimatyzacja, jadalnia, łazienki z prysznicami...;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne warunki zatrudninia;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin 8:00 - 16:00;