Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Serwisant systemów alarmowych

Przedsiębiorstwo INS-TOM Sp. z o.o
Łódź
praca stacjonarna
4950 dni temu

Ogłoszenie numer: 130251, z dnia 2011-01-26

INS-TOM Sp. z o.o. zajmuje się instalacją i serwisem systemów zabezpieczeń budynkowych oraz automatyki. Naszymi klientami są instytucje administracji państwowej, muzea, centra handlowe, budynki biurowe oraz przemysłowe. Serwisujemy systemy sygnalizacji pożaru, systemy alarmowe, instalacje kontroli dostępu, telewizji dozorowej, systemy oddymiania oraz układy automatyki budynkowej.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

W zakresie obowiązków będzie prowadzenie przeglądów serwisowych systemów zabezpieczeń, dokonywanie ich modernizacji i rozbudowy.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne z dziedziny elektroniki lub elektrotechniki
  • doświadczenie w montażu lub serwisie systemów zabezpieczeń budynkowych
  • mile widziana znajomość systemów POLON, ESSER, GE SECURITY, BOSCH
  • wymagane prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • dobre warunki zatrudnienia zależne od wyników pracy