Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Serwisant/Monter instalacji wodnych

Watersystem Sp. zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 46655, z dnia 2008-07-10

Watersystem sp. z o.o., zajmuje sie budową stacji uzdatniania wody, basenów i fontann. www.watersystem.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: - przygotowanie materiałów i urządzeń do montażu - montaż urządzeń i instalacji wodnych - rozruch technologiczny

Wymagania

- wykształcenie:średnie - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność - zdolność do częstych wyjazdów - podstawowa znajomość z zakresu instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- podpisanie umowy o prace - atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i wykształcenia - prace w młodym i dynamicznym zespole