Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Trójmiasto
Serwisant/konsultant

P.H.U. Hakon
Trójmiasto
praca stacjonarna
6762 dni temu

Ogłoszenie numer: 17202, z dnia 2006-01-09

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem.Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm i instytucji. Osługa ta obejmuje administrację sieciami firmowymi, serwis sprzetu i oprogramowania, projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych.

Miejsce pracy: Trójmiasto

Opis stanowiska

Samodzielny serwisant/konsultant zajmujący się opieką nad systemami informatycznymi kluczowych klientów firmy. Opieka obejmuje zarówno zdalną pomoc jak i wyjazdy do klinetów.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość : WinXP, 98, Me, NT; Windows 2000/2003 server pakietu MS Office i OpenOffice; zagadnień sieci LAN, WAN i WLAN; sprzętu komputerowego i sieciowego; Dobra znajomość: języka angielskiego w mowie i piśmie; Linux desktop i server; technik zapobiegania i usuwania wirusów komputerowych. Mile widziane: znajomość SQL podstawy administracji stron WWW Novell NetWare znajomość najpopularniejszych programów handlowo/magazynowych typu Symfonia, CDN Optima, WAPRO. Od kandytata wymaga wykształcenia minimum średniego oraz prawa jazdy kat. B. Profil kandydata Osoba samodzielna, zdyscyplinowana, umiejąca słuchać i analizaować informacje, punktualna. Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Prace w dynamicznie rozwijającej sie firmie. Możliwość udziału w ciekawych projektach i wdrożeniach. Miła atmosfera pracy na samodzielnym stanowisku. Służbowy samochód i telefon.