Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Serwisant Instalator elektronicznych systemów zabezpieczeń

ALMATEL Sp.J.
Poznań
praca stacjonarna
5900 dni temu

Ogłoszenie numer: 47171, z dnia 2008-07-23

Firma ALMATEL istnieje na polskim rynku od 1994 r. Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz innych instalacji niskoprądowych. Misją firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz satysfakcji Klientów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Do obowiązków i zadań pracownika należeć będzie montaż, konserwacja oraz naprawa systemów alarmowych, kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru oraz CCTV. W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie blisko współpracować z Szefem serwisu i kluczowymi klientami firmy. Praca z uwagi na profil wykonywana będzie przede wszystkim u klientów poza siedzibą firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie elektryczne lub elektroniczne minimum zawodowe,
  • Prawo jazdy,
  • Dyspozycyjność,
  • Korzystanie z podstawowych aplikacji biurowych i internetu,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • Dodatkowym atutem będzie : *Licencja pracownika zabezpieczenia technicznego, *Praktyczna znajomość branży i sprzętu stosowanego w systemach zabezpieczeń, *Łatwość przyswajania nowych technologii, *Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Godziwe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Telefon służbowy i możliwość korzystania z pojazdów służbowych,
  • Awans w strukturze firmy.