Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Pabianice
Serwisant i Monter

DTS SERWIS
Pabianice
praca stacjonarna
5243 dni temu

Ogłoszenie numer: 94772, z dnia 2010-04-07

DTS SERWIS

www.dtsserwis.pl

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą działającą w branży Chłodnictwa Klimatyzacji oraz Wentylacji od 2004 roku. W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko SERWISANT i MONTER urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Do zadań pracownika na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie czynności serwisowych oraz montaży sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego na obiektach obsługiwanych przez Naszą Firmę.

Wymagania

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w branży chłodniczej bądź klimatyzacyjnej
  • Znajomość elektryki i automatyki (mile widziane uprawnienia)
  • Prawo jazdy (kat. B)
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje (uprawnienia)
  • Miłą atmosferę