Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Serwisant - Elektronik

Mar-Med Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa i cała Polska
praca stacjonarna
4852 dni temu

Firma jest dystrybutorem wiodących producentów aparatury medycznej (CT, MRI, RTG, USG).

www.mar-med.pl

Miejsce pracy: Warszawa i cała Polska

Zadania:
  • przeprowadzanie planowanych przeglądów technicznych urządzeń medycznych:  USG, RTG, CT
  • rozpoznanie i skuteczne usunięcie usterek w nagłych sytuacjach awaryjnych
  • wsparcie technicznie naszych klientów

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektronika,mechatronika, elektrotechnika);
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (schematy elektroniczne);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Oferujemy:

Oferujemy ciekawą, wymagającą pracę w dynamicznym środowisku rozwojowego, stabilnego przedsiębiorstwa, możliwość rozszerzania wiedzy zawodowej.