Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Serwisant Automatów Biletowych

MERA-BŁONIE SERWIS sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5452 dni temu

Ogłoszenie numer: 74836, z dnia 2009-09-11

Dział serwisu w firmie technologiczno - produkcyjno - serwisowej. Serwis parkomatów oraz automatów sprzedających bilety komunikacji miejskiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Serwisant automatów sprzedających bilety komunikacji miejskiej, zlokalizowanych na terenie Warszawy.
  • W zakres obowiązków wchodzi przede wszystkim konserwacja urządzeń i awaryjne naprawy części sprzętowej automatów.

Wymagania

  • Umiejętności z zakresu mechaniki precyzyjnej, elektroniki, informatyki.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu automatów sprzedających, biletowych lub parkomatów.
  • Wymagana znajomośc języka angielskiego na poziomie średnim. Niezbędna umięjętnośc samodzielnego rozwiązywania problemów przy udziale angielskojęzycznego wsparcia technicznego.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych,
  • elastyczny czas pracy, należy się liczyc z koniecznością pracy 3-zmianowej (w nocy i w święta)