Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Serwisant Automatów Biletowych lub Parkingowych

MERA-BŁONIE SERWIS sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5074 dni temu

Ogłoszenie numer: 115360, z dnia 2010-09-24

Dział serwisu w firmie technologiczno - produkcyjno - serwisowej. Serwis parkomatów oraz automatów sprzedających bilety komunikacji miejskiej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Serwisant automatów biletowych lub parkomatów, zlokalizowanych na terenie Warszawy.
  • W zakres obowiązków wchodzi konserwacja i awaryjne naprawy automatów.

Wymagania

  • Umiejętności z zakresu mechaniki precyzyjnej lub elektroniki lub informatyki. Wykształcenie co najmniej średnie techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu automatów sprzedających, biletowych lub parkomatów.
  • W zależności od stanowiska wskazana znajomośc języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych,