Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Service Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
kujawsko-pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4862 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach, światowy koncern dostarczający rozwiązania dla branży sprężonego powietrza.

Numer referencyjny: 4715-11

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Zadania:
    • prace związane z uruchomieniem kompresorów i osprzętu towarzyszącego
    • wykonywanie rutynowych przeglądów sprężarek i urządzeń towarzyszących
    • remonty kompresorów
    • pomiary diagnostyczne sprężarek i osprzętu
    • aktywna sprzedaż części zamiennych i nowych rozwiązań technicznych
    • utrzymanie dobrych relacji z klientami
    • wyjazdy docelowo na teren Polski północno - zachodniej (w okresie wdrożeniowym na teren całej Polski)
Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • minimum 3 lata doświadczenia w branży technicznej
    • ogólna wiedza na temat budowy i konstrukcji maszyn
    • wiedza z zakresu elektrotechniki, pneumatyki
    • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • uprawnienia SEP do 1kV
    • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
    • zagraniczne szkolenia techniczne i produktowe
    • możliwość zdobycia specjalistycznych certyfikatów
    • narzędzia pracy
    • pakiet socjalny
    • duże możliwości rozwoju w globalnej organizacji
    • współpracę na zasadzie Home Office

Prosimy o zgłaszanie się w serwisie BDI, gdzie mogą Państwo śledzić losy swojej aplikacji:

e-mail: biuro@bdi.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"