Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Service Engineer

PANalytical B.V. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
4877 dni temu

Ogłoszenie numer: 138192, z dnia 2011-03-10

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy energicznej osoby, która będzie odpowiedzialna za techniczne wsparcie klientów na terenie Polski i Krajów Bałtyckich.

W zakres obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku wchodzić będzie: naprawa spektrometrów i dyfraktometrów rentgenowskich zainstalowanych u Klienta, rozwiązywanie problemów technicznych związanych z funkcjonowaniem w/w urządzeń, prowadzenie podstawowych szkoleń z zakresu użytkowania w/w urządzeń.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego i płynna znajomość języka polskiego;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność obsługi komputera i dobra znajomośc pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych/div>
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowch
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektrycznych lub elektronicznych
  • mile widziana znajomość techniki XRF lub XRD

Oferujemy

Na tym stanowisku oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon), pakiet opieki medycznej, zagraniczne i krajowe szkolenia.

Ponadto oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ponad 50-letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.