Najnowsze oferty pracy

  • Główny Specjalista - Senior Underwriter

    GRUPA PZU   Poznań    praca hybrydowa   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Realizacja wyznaczonej polityki underwritingowej w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla klienta korporacyjnego; Ocena i akceptowanie ryzyk w zakresie przyznanych kompetencji; Kontrole funkcjonalne w zakresie jakości składanych i akceptowanych ofert oraz zawieranych umów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Underwriter

ANTAL SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
2225 dni temu
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
Zespół Antal Banking & Insurance odpowiada za projekty rekrutacyjne w sektorze bankowości i ubezpieczeń. Rekrutujemy na stanowiska zarządowe, menedżerskie oraz specjalistyczne w Polsce i za granicą. Zespół konsultantów, wywodzących się z różnych segmentów branży, wykorzystuje w rekrutacji know-how zdobyty w wiodących instytucjach na rynku. Naszymi klientami są zarówno start-upy, organizacje o ugruntowanej pozycji, jak i wiodące instytucje finansowe na świecie.

Dla jednego z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych posiadającego szeroki pakiet produktów życiowych i majątkowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko usytuowane w Centrali w Warszawie w Departamencie Sprzedaży Korporacyjnej.

Miejsce pracy: Warszawa
OC/WAW/2018

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie polityki oceny i akceptacji ryzyka w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla klienta korporacyjnego oraz nadzór nad jej realizacją;
  • Analiza i obsługa wniosków akceptacyjnych wpływających z jednostek terenowych, obszaru Klienta Strategicznego oraz z Biura Reasekuracji;
  • Analiza wyniku technicznego i innych danych z raportów dotyczących portfela ubezpieczeń dla klienta korporacyjnego;
  • Prowadzenie kontroli funkcjonalnych w jednostkach terenowych w zakresie jakości składanych i akceptowanych ofert;
  • Udział w opracowywaniu oraz nadzorowaniu wdrożenia i funkcjonowania schematu delegowania kompetencji underwritingowych dla poszczególnych jednostek terenowych;
  • Opiniowanie merytoryczne umów reasekuracji;
  • Wspieranie merytoryczne Biura Rozwoju Biznesu Korporacyjnego w procesie tworzenia lub modyfikacji produktów, OWU, warunków szczególnych i taryf składek;
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze oceny i akceptacji ryzyka ubezpieczeniowego w obszarze ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej klienta korporacyjnego lub na stanowisku związanym z merytoryczną likwidacją szkód OC;
  • Wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, finanse);
  • Komunikatywność;
  • Umiejętności analityczne;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Zatrudnienie w Centrali;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Program profesjonalnych szkoleń;
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny, produkty ubezpieczeniowe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz mody kowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.