Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Senior SharePoint Developer

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4045 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, firmy zajmującej się doradztwem w rozwoju optymalnego środowiska pracy (tworzonego lokalnie - on premise - i w modelu cloud computing), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: IRK/001/JG/P
Zadania:

  • udział w realizowanych projektach wewnętrznych oraz zewnętrznych z zakresu technologii Microsoft Sharepoint
  • projektowanie rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem narzędzi programistycznych
  • wdrażanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

Wymagania:
  • umiejętność identyfikacji oraz rozwiązywania problemów w środowisku SharePoint
  • umiejętność tworzenia rozwiązań programistycznych dla platformy Sharepoint 2007/2010: WebPart, EventHandler, WorkFlow, TimerJob
  • praktyczna znajomość .Net Framework w zakresie implementacji rozwiązań na platformę Sharepoint 2007/2010
  • bardzo dobra znajomość: ASP.NET, C#, .NET Framework, Web Services, Visual Studio, Internet Information Server (IIS)
  • dobra znajomość: HTML, CSS, JavaScript (jQuery), XML
  • umiejętność dokumentowania tworzonych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • pracę związaną z najnowszymi technologiami informatycznymi w młodym i dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w coraz ciekawszych projektach
  • duże możliwości rozwoju poprzez szkolenia i zdobywanie certyfikatów
  • bogaty pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne warunki zatrudnienia (forma zatrudnienia do wyboru)
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922