Najnowsze oferty pracy

  • Doradca Zawodowy

    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie wsparcia osobom z Ukrainy w ramach projektu w zakresie doradztwa zawodowego i wyposażenia ich w umiejętności potrzebne pracodawcom, co zwiększy ich szanse na zatrudnienie na polskim rynku pracy i usamodzielnienie się...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Research Consultant

Calan Human Capital Sp. Z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3561 dni temu

Ogłoszenie numer: 539530, z dnia 2014-10-16

Calan Human Capital jest firmą doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie, która obsługuje Klientów z całej Europy. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacyjne nie są efektywne. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osoby zainteresowanej stażem lub pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2059/SRC/2014

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie kandydatów metodami bezpośrednimi
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Budowanie wewnętrznej bazy kandydatów
  • Przygotowanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • Organizowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Wsparcie rekrutacyjne i administracyjne dla konsultantów na każdym etapie projektu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka – bardzo mile widziana)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Researchera lub Specjalisty ds. Rekrutacji
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie do pracy i pro-aktywna postawa
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielność oraz gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku, możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy na temat specyfiki pracy w rekrutacji oraz współpracę przy ciekawych projektach