Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior PHP Developer

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
starszy specjalista (senior)
pełny etat
kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
153 dni temu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Opis stanowiska
  • Współpraca z członkami zespołu, w celu opracowania kodu
  • Udział spotkaniach poświęconych planowaniu, stand-upom i retrospektywie
  • Nadzorowanie, aby kod został przetestowany i sprawdzony zgodnie z najwyższymi standardami
Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Znajomość zagadnień: PHP7/8, Frameworki PHP (np. Symfony, Laravel itp.)
  • Rozwój i wykorzystanie API RESTful
  • Testowanie jednostkowe
  • MySQL, strategie migracji baz danych
  • Docker, Kubernetes i ogólnie konteneryzacja
Mile widziana znajomość
  • wtyczek i motywów CMS (WordPress, Drupal itp.)
  • HTML, CSS, JavaScript
  • Struktura platformy API
  • MongoDB
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta Multisport
  • Spotkania integracyjne

Poznaj

Praca.pl