Zobacz więcej ofert pracy

Senior Mobile Developer

Currency One SA
Poznań
praca stacjonarna
3642 dni temu

Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy tworzyć innowacyjne rozwiązania dla wymiany walut. Otworzyliśmy pierwszy polski kantor internetowy.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MD 06/2014

Zakres obowiązków:

Osoba będzie odpowiedzialna za zaprojektowanie (od podstaw), realizację, utrzymanie i rozwój aplikacji mobilnych dla systemów transakcyjnych (internetowykantor.pl i walutomat.pl).

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra, praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji na platformę Android i/lub iOS, poparta zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w realizacji aplikacji platform transakcyjnych
  • Doświadczenie komercyjne około 4 lat jako mobile developer
  • Umiejętność pracy w Scrumie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, kreatywność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność i umiejętność planowania
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne
Mile widziane:
  • Umiejętność realizacji aplikacji na wszystkich popularnych platformach mobilnych
Co oferujemy:
  • Pracę w projektach wykorzystujących najnowsze dostępne narzędzia i technologie
  • Okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut online w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera i miejsce pracy w centrum Poznania (świeże owoce, masaże i inne)
  • Możliwości rozwoju: szkolenia, konferencje oraz poprzez inne formy rozwoju
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Pomoc w relokacji
Umowa:
  • umowa o pracę, na pełen etat, od zaraz