Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Senior Konsultant ds. Rekrutacji i Szkoleń

IPK sp. z o.o.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
5922 dni temu

Ogłoszenie numer: 47545, z dnia 2008-08-01

Dla naszego klienta, przodującej w swej branży firmy produkcyjno-handlowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: SK-TS/07/07

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku współodpowiedzialna będzie za koordynację i zarządzanie Działem HR dużej, cenionej na rynku firmy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe); - min. 5 lat doświadczenia w pracy w dziale HR; -bardzo dobra znajomość obszarów HR- procesy rekrutacyjne, systemy motywacyjne, szkolenia, oceny pracownicze, audyty personalne; -znajomość prawa pracy i zagadnień kadrowo-płacowych; - praktyczna znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych; - znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym; - skrupulatność, kreatywność, predyspozycje kierownicze.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.