Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Software Engineer

Connectis Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4098 dni temu

W związku z nowym projektem, który realizujemy przy współpracy z naszym kluczowym klientem, obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1844/KM

Zadania:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych dla urządzeń IPhone i IPa
  • Programowanie, wdrażanie i utrzymanie aplikacji z w serwisach ComOps IT LATAM
  • Nadzorowanie prac Software Engineerów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkownika
  • Rozwiązywanie problemów założonych dla incydentów
  • Pozostawienie w gotowości 24h w trybie on-call

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe / minimum inżynierskie, licencjackie
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w projektowaniu i implementacji rozwiązań na IPhone/IPad
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w językach Obejctive -C, IOS
  • Bardzo dobra znajomość HTML, JavaScript
  • Tworzenie i rozwój komponentów platformy
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu realizacji projektów o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym
  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Connectis Sp. z o. o., Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)
bottom