Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

Hays Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2094 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1112984
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Dla naszego Klienta firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość kontraktu: współpraca długofalowa
Stawka: 100-130 zł / h netto

Zadania:

  • Rozwijanie aplikacji bankowych
  • Utrzymanie istniejącego rozwiązania aplikacji na iOS
  • Tworzenie i nieustanne ulepszanie kodu
  • Redukowanie liczby błędów
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • Znajomość: Xcode, Swift, Objective-C, Git, Jenkins, REST
  • Umiejętność pracy z mieszaną bazą kodową ObjC/ Swift
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oprogramowania
  • Zdolności analityczne

Mile widziane:

  • Pierwsze doświadczenia z: UIKit/Networking/Multi Threading/Push Notifications/Core Data

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektu
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca z nowymi technologiami
  • Karta Multisport i ubezpieczenie medyczne na preferencyjnych warunkach
  • Praca w zespołach Agile’owych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.