Najnowsze oferty pracy

  • Employee Lifecycle Specialist

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    What this position is about - Purpose: Ensure efficient delivery of Employee LifeCycle services in designated zones, meeting Service Level Agreements. Maintain organizational management data and handle employee lifecycle events. Prepare contractual agreements and letters. Address employee data...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior HR Business Partner

Antal International
Opole
praca stacjonarna
3547 dni temu

Antal HR & Admin

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania? Chcesz być partnerem biznesowym w obszarze HR i mieć wpływ na kierunek, w którym zmierza Twoja firma? Jesteś osobą energiczną, pomysłową, potrafiącą realnie ocenić sytuację, dostrzegającą zarówno mocne jak i słabe strony proponowanych rozwiązań, z a także zaangażowaną w działanie?
To jest praca dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży produkcyjnej, poszukuję osoby na stanowisko:

Stanowisko

Zakres obowiązków:
współtworzenie i realizacja strategii zakładu poprzez definiowanie efektywnego modelu organizacyjnego, budowanie wydajnych struktur, zapewniając realizację wymogów w zakresie kompetencji i postaw potrzebnych do realizacji celów biznesowych zakładu
wdrażanie programów motywacyjnych i procesów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi o charakterze korporacyjnym
współudział w tworzeniu polityki personalnej zgodnej ze strategią firmy i jej realizację
prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnych ze standardami firmy
tworzenie i realizację polityki szkoleń i rozwoju pracowników
realizację procesu zarządzania wynikami, wspieranie efektywności organizacyjnej
nadzór nad przestrzeganiem prawa pracy
nadzór nad realizacją budżetu personalnego
współudział w tworzeniu komunikacji wewnętrznej firmy
kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz
zapewnienie odpowiednich warunków bezpieczeństwa, realizację działań poprawiających bezpieczeństwo, wdrażanie oraz przestrzeganie standardów i zasad systemów bezpieczeństwa

Wymagania

Wymagania:
min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakresie HR w obszarze produkcji
biegła znajomość języka angielskiego
praktyczna znajomość prawa pracy oraz znajomość procesów HR
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
umiejętność negocjacji, budowania relacji, nastawienie na rezultat
znajomość obsługi systemu TETA będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny
Możliwości rozwoju w obszarze HR w międzynarodowym środowisku pracy
Pakiet szkoleń
Dostęp do nowoczesnych narzędzi

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).