Zobacz więcej ofert pracy

Senior Front-end Developer

JCommerce S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3885 dni temu

Już od 2005 roku specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych z obszaru Information Management. Oferujemy zaawansowane rozwiązania Business Intelligence, ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz" oraz autorskich szkoleń BI.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: Front-end / Warszawa

Dlaczego warto u nas pracować:
  • gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów krajowych i międzynarodowych w sektorach z różnych branż
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
  • stosujemy nowoczesne technologie i narzędzia w pracy nad projektami
  • wspieramy rozwój poprzez szkolenia w ramach Akademii Kompetencji JCommerce
  • dajemy możliwość rozwoju języka angielskiego poprzez zajęcia z native speaker’em w siedzibie firmy
  • stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
  • integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
  • relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne
  • oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego
  • zapewniamy darmowy parking dla pracowników
Opis stanowiska:
  • tworzenie, rozbudowa i aktualizacja funkcjonalności w obszarze front-end
  • dbanie o jakość aplikacji od strony użyteczności
  • wykonywanie zadań developerskich w ramach realizowanych projektów
  • współpraca z klientem międzynarodowym
Wymagania:
  • bardzo dobra lub dobra  znajomość JavaScript
  • bardzo dobra znajomość MVC (np. Embe, Angular, Backbone, Batman)
  • dobra znajomość HTML5/CSS3
  • znajomość frameworków frontendowych (np. Bootstrap)
  • mile widziana znajomość PHP lub Java
  • mile widziane wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • mile widziana umiejętność testowania aplikacji front-endowych (Jasmine, Karma)
  • mile widziana znajomośc systemu kontroli wersji Git
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • poczucie humoru, umiejętność współpracy w zespole
Poznaj nas bliżej i dołącz do świata pasjonatów:

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.