Najnowsze oferty pracy

  • Sales Executive Air&Ocean

    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    WHAT ARE YOU GOING TO DO? Professional selling and care of new and existing customers Strategically develop the business by expanding customer relationships and acquiring profitable new business Negotiate contracts‘ terms and conditions Monitor market and competition Active work in the CRM system...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Account Executive

Cheil Poland
Warszawa
praca stacjonarna
2708 dni temu

Cheil Poland – polski oddział Cheil Worldwide Inc., nagradzanej na całym świecie agencji reklamowej o globalnym zasięgu (52 biura na 5 kontynentach) – poszukuje nowych umysłów do wzbogacenia zespołu.

W związku z ogólnie pojętym rozwojem (nowi ludzie, nowe projekty, nowe biuro), potrzebujemy osoby, która pracując na stanowisku Senior Account Executive, w brawurowym stylu będzie obsługiwała klientów Cheil Poland.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w realizacji projektów ATL, digital, BTL zdobywane w agencji reklamowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy dla klientów technologicznych
  • znajomość aktualnych trendów w świecie reklamy
  • wysokie zdolności komunikacyjne, szczególnie w budowaniu relacji z klientem
  • samodzielność w organizacji własnej pracy, dokładność, sumienność i zwracanie uwagi na szczegóły
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektów ATL, digital, BTL
  • bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem
  • ścisła współpraca z innymi działami agencji
  • raportowanie i ewaluacja zrealizowanych projektów

Naszym pracownikom oferujemy:

  • rozbudowany pakiet pracowniczych benefitów
  • wyjątkowa, twórcza atmosfera w gronie najlepszych specjalistów na rynku (którzy są przemiłymi, acz lekko zwariowanymi osobnikami)
  • szerokie pole do popisu i do rozwoju

Przekonaj się, że Mordor może mieć zupełnie inną, kreatywną twarz!
Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy.