Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarki

MM Packaging Poligram Sp. z o.o.
mazowieckie, Józefów k/Otwocka ul. Orzeszkowej 5
praca stacjonarna
6412 dni temu

Ogłoszenie numer: 27916, z dnia 2007-03-30

Przedsiębiorstwo Poligraficzne zatrudni:

Sekretarki

Miejsce pracy: mazowieckie, Józefów k/Otwocka ul. Orzeszkowej 5

Opis stanowiska

- Prowadzenie sekretariatu i spraw administracyjno-biurowych, - Obsługa centrali telefonicznej, - Zarządzanie korespondencją, - Tłumaczenia, - Organizacja spotkań.

Wymagania

- Preferowane wykształcenie wyższe, - Dobra znajomość języka angielskiego, - Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi Ms Office, szczególnie pakietu Excel, - Umiejętność planowania oraz organizacji pracy, - Doświadczenie na stanowisku.

Oferujemy

- Odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie.