Zobacz więcej ofert pracy

SEKRETARKA

Warszawski Rolno Spożywczy Rynek Hurtowy SA
mazowieckie
praca stacjonarna
5548 dni temu

Ogłoszenie numer: 65327, z dnia 2009-05-08

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA - największy rynek hurtowy działający w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy osób na stanowisko:

SEKRETARKA

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: Nr ref. HR 04/2009

Opis stanowiska

• organizacja pracy sekretariatu • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą • wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu i pracowników • bieżąca obsługa gości • organizowanie wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) • organizowanie spotkań (umawianie gości, rezerwacja sal, catering) • dbałość o kreowanie pozytywnego wizerunku firmy • sprawna obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie • praktyczna znajomość obsługi komputera: środowisko Windows, pakiet MS Office • umiejętność obsługi urządzeń biurowych • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz kreatywność • wysoki poziom zaangażowania w pracę • doskonała organizacja pracy

Oferujemy

• pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • konkurencyjne warunki zatrudnienia • możliwość zdobycia doświadczenia • stabilne i przyjazne środowisko pracy