Zobacz więcej ofert pracy

SEKRETARKA

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5569 dni temu

Ogłoszenie numer: 62981, z dnia 2009-04-17

Wiodąca polska firma kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko:

SEKRETARKA

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

- prace biurowe związane z obsługą recepcji, - przyjmowanie i dystrybucja korespondencji, dokumentów, informacji, - obsługa centrali telefonicznej, - przyjmowanie i obsługa gości.

Wymagania

- min. półroczne doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku, - średnie wykształcenie, - komunikatywny j. angielski, - dobra znajomość obsługi: Word, Excel, poczty elektronicznej, - wysoka kultura osobista, - zdolności interpersonalne.

Oferujemy

- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole