Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

KTG Semigat SA
Warszawa
praca stacjonarna
5794 dni temu

Ogłoszenie numer: 50251, z dnia 2008-10-03

Realizujemy potrzeby rynku w zakresie prawidłowego przebiegu procesów charakterystycznych dla Centralnych sterylizatorni szpitalnych. Dostosowaliśmy ofertę ściśle do wymagań klientów pod kątem poziomu ich zaawansowania technologicznego, finansowego, kompetencyjnego. Celem naszych działań jest uzyskanie i utrzymanie znaczącej pozycji na rynku polskim w zakresie dostaw elementów monitoringu procesów sterylizacji i dezynfekcji maszynowej, specjalistycznych opakowań do sterylizacji oraz wyposażenia technologicznego do jednostek publicznej i prywatnej służby zdrowia oraz przemysłu i zakładów usługowych.

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu

Wymagania

  • umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • obsługa komputera (MS Office, Internet)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista

Oferujemy

  • stała praca w normalnych godzinach - Warszawa Centrum