Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

On Board Public Relations - ECCO International Communications Network
mazowieckie
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 49032, z dnia 2008-09-08

Jedna z największych firm public relations w Polsce będąca częścią międzynarodowej sieci ECCO Network, członek Związku Firm Public Relations i twórca kampanii PR nagradzanych na międzynarodowych konkursach poszukuje kandydatki na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji tj. wykonywanie obsługi organizacyjno - administracyjnej, przyjmowanie połączeń telefonicznych, zarządzanie korespondencją firmową, zapewnienie przepływu informacji, przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych, dokonywanie rezerwacji oraz zaopatrzenie biura w art. spożywcze i biurowe.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność;
  • Samodzielność;

Oferujemy

  • pracę z doświadczonym zespołem dynamicznie rozwijającej się firmy.