Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6250 dni temu

Ogłoszenie numer: 34292, z dnia 2007-09-10

Nasz Klient to prestiżowy międzynarodowy koncern usług medycznych

Sekretarka

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SBF/1009/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - prowadzenie sekretariatu: • kontrola obiegu korespondencji firmowej, • umawianie spotkań, • obsługa recepcji, • krótkie rozmowy telefoniczne i krótka korespondencja mailowa w j. angielskim.

Wymagania

- gotowość do podjęcia pracy etatowej - PILNIE, - wykształcenie średnie/wyższe (szkoła sekretarek mile widziana), - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - dobra znajomość j. angielskiego, - obsługa komputera w zakresie środowiska Windows, poczty elektronicznej, pakietu Office, - umiejętność komunikacji interpersonalnej, terminowość i systematyczność.

Oferujemy

- stabilność zatrudnienia, - miła atmosfera pracy.