Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 30488, z dnia 2007-06-19

Nasz Klient to firma produkcyjno-handlowa zatrudniająca ponad 100 osób, działająca na obszarze kraju i zagranicą.

Sekretarka

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SLG/2505/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Organizacja pracy biura; - Wspieranie organizacji pracy przełożonego; - Przygotowywanie korespondencji; - Obsługa klientów, przygotowywanie spotkań, materiałów; - tworzenie zestawień i analiz na życzenie przełożonego.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem); - Biegła znajomość pakietu Office; - Doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu; - Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania; - Otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów z ludźmi; - Dobra prezencja; - Dyskrecja i lojalność.

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.