Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Konsbud Audio Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6538 dni temu

Ogłoszenie numer: 24537, z dnia 2006-11-24

Konsbud Audio Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku firmą, zajmującą się importem i dystrybucją sprzętu elektroakustycznego. Jest liderem w swojej branży promującym nowinki technologiczne i oferującym pełną gamę profesjonalnego sprzętu audio najwyższej klasy.

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

kompleksowa obsługa sekretariatu, dbanie o porządek i czystość w sekretariacie i salach konferencyjnych, obsługa i dbanie o gości firmy

Wymagania

konieczne doświadczenie na stanowisku (min. 2 lata, chętnie wieloletnie), umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, uczciwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy

stabilną pracę w dobrych warunkach, godziny pracy 8.00-16.00, miły , zgrany zespół