Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.
mazowieckie, Marki K. Warszawy
praca stacjonarna
6558 dni temu

Ogłoszenie numer: 22042, z dnia 2006-08-02

Jest jedyną w swoim rodzaju, rozwijającą się firmą sektora piekarniczego, kierującą się zasadą doskonałości technologicznej, poszanowania tradycji oraz środowiska naturalnego, gdzie sukces zostanie osiągnięty dzięki owocnej i długotrwałej współpracy z Partnerami – Kontrahentami

Sekretarka

Miejsce pracy: mazowieckie, Marki K. Warszawy

Nr Ref.: Kadry/07/06

Opis stanowiska

- przyjmowanie klientów,interesantów osobiście lub przez telefon, -organizowanie pracy poprzez zbieranie,przeglądanie i puszczanie w obieg korespondencji i informacji, -asystowanie w przygotowywaniu ofert,raportów, danych, -redagowanie tekstów ,listów, -organizowanie spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych, rozliczanie delegacji

Wymagania

-wykształcenie co najmniej średnie lub ukończony specjalistyczny kurs lub szkoła dla sekretarek, -minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku, -znajomość programów komputerowych MS Office, -pożądana znajomość przynajmniej jednego języka obcego; niemiecki-biegle, angielski -komunikatywny, - zapał i samodzielność, - umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu, - komunikatywność, -elastyczność w podejściu do ludzi, -operatywność, -wysoka kultura osobista

Oferujemy

- Możliwość rozwoju kariery zawodowej - Ciekawe wyzwania zawodowe - Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym , młodym zespole