Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6584 dni temu

Ogłoszenie numer: 21384, z dnia 2006-07-07

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy na zastęptwo urlopowe za sekretarkę.

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SEK.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej znanej firmy usługowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy wakacyjnej na zastępstwo urlopowe na okres 1,5 - 2 tygodni. Mile widziane są osoby studiujące. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie wykonywała m. in. takie obowiązki jak: - odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych; - prowadzenie korespondencji; - obsługa komputera - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- konieczne doświadczenie w pracy w sekretariacie min. 2-3 m-ce - konieczna komunikatywna znajomość j. angielskiego; - znajomość obsługi komputera; - umiejętność właściwej organizacji czasu pracy; - osoba energiczna i komunikatywna.

Oferujemy

Stawkę brutto 10 zł za godzinę pracy.