Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Canberra Packard Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4884 dni temu

Ogłoszenie numer: 146477, z dnia 2011-05-05

Sprzedaż i serwis urzadzeń medycznych

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • organizacja pracy biura
  • łączenie rozmów telefonicznych
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • prowadzenie i nadzór nad zamówieniami zagranicznymi i lokalnymi
  • pomoc w pracy handlowców
  • kontakt z biurem księgowym
  • kontakt z firmami kurierskimi
  • zaopatrzenie pracowników w materiały biurowe

Wymagania

  • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego w mowie i w piśmie
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • precyzja i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • zatrudnienie na czas określony - 1 rok na zastępstwo (możliwość przedłużenia umowy)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • praca w miłej atmosferze