Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Sekretarka

Sekretarka

PROFAL Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk (Wiślina)
praca stacjonarna
4916 dni temu

Ogłoszenie numer: 135486, z dnia 2011-03-01

Producent stolarki aluminiowej poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk (Wiślina)

Opis stanowiska

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • obsługa i rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • dbanie o wewnętrzny obieg dokumentów,
  • przygotowywanie korespondencji do wysyłki,
  • obsługa gości oraz klientów odwiedzających firmę.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracach administracyjnych min. 5 lat,
  • doświadczenie w pracach asystenckich będzie mile widziane,
  • samodzielność i sprawność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • biegła znajomość programów z pakietu MS Office i Internetu,
  • wysoka kultura osobista, prezencja
  • znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.