Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Internet Group S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
7089 dni temu

Ogłoszenie numer: 12084, z dnia 2005-05-23

Internet Group S.A. jest wiodącym dostawcą usług internetowych oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych.

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- telefoniczna i bezpośrednia obsługa osób kontaktujących się z firmą - prowadzenie książki korespondencji - organizacja i administracja biura - obsługa urządzeń biurowych, - prowadzenie kalendarza spotkań

Wymagania

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - wykształcenie min. średnie - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej

Oferujemy

Oferujemy: stałe zatrudnienie, atrakcyjne warunki finansowe i niezbędne warunki do pracy