Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Raszyn
Sekretarka / Recepcjonistka

Belight Sp. z o.o.
Raszyn
praca stacjonarna
5643 dni temu

Ogłoszenie numer: 56203, z dnia 2009-02-10

Prężnie rozwijający się producent i dostawca opraw oświetleniowych - firma Belight Sp. z o.o. siedziba w Raszynie - poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • obsługa centrali telefonicznej
  • rejestracja poczty
  • współpraca z działami firmy (dokumentacja)
  • zamówienia artykułów biurowych, spożywczych oraz kontrola ich realizacji,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • asertywność, zdolności interpersonalne
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego, angielskiego
  • Oferujemy

  • pracę na umowę o pracę,
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole