Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka / Recepcjonistka

Finder SA.
Warszawa
praca stacjonarna
6121 dni temu

Ogłoszenie numer: 39376, z dnia 2008-01-14

Finder SA.

ogólnopolski operator systemu monitorowania pojazdów i zarządzania flotą, lider na rynku krajowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SR/08

Opis stanowiska

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Obsługa administracyjna biura,
  • Prowadzenie korespondencji firmowej –odbieranie, segregacja, wysyłanie listów i paczek,
  • prowadzenie pocztowej książki nadawczej,
  • Odbieranie oraz łączenie rozmów telefonicznych,
  • Obsługa spotkań biznesowych w siedzibie firmy,
  • Zamówienia artykułów biurowych, spożywczych oraz kontrola ich realizacji,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.
  • Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz sprzętu biurowego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Odpowiedzialność i skrupulatność,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Sprawne rozwiązywanie problemów,
  • Operatywność i zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Miła aparycja.
  • Oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę,
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.