Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SEKRETARKA/ RECEPCJONISTKA

Telepolska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6314 dni temu

Ogłoszenie numer: 29007, z dnia 2007-05-03

TelePolska Sp. z o.o. to niezależny operator telekomunikacyjny, wchodzący w skład holdingu telekomunikacyjnego TelePolska Holding.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby na stanowisko: SEKRETARKA/ RECEPCJONISTKA. Do zadań tej osoby będzie należało: - prowadzenie biura i recepcji - przeprowadzanie drobnych tłumaczeń pisemnych jak i ustnych - obsługa infolinii firmy - drobne prace księgowe (z pomocą zewnętrznej firmy księgowej)

Wymagania

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - miła aparycja - łatwość nawiązywania kontaktów - znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie - zdolności organizacyjne - samodzielność i odpowiedzialność - dynamizm w działaniu, entuzjazm, zaangażowanie - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem - mile widziane doświadczenie w dziale handlowym lub księgowym - znajomość komputera: środowisko Windows, pakiet Office, Internet

Oferujemy

- pracę w młodym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego