Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka Prawna

IMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4970 dni temu

Dla naszego klienta, renomowanej kancelarii prawniczej, poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • organizacja pracy kancelarii – prowadzenia kalendarza spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, umawianie i przyjmowanie gości, obsługa sekretariatu,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • redagowanie i przepisywanie dokumentów prawnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub studentka minimum po I roku studiów prawniczych,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość komputera i podstawowych programów MS Office,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania na komputerze,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w godzinach 16.00-21.00,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i pogłębiania wiedzy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.