Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka/pracownik Biurowy

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6600 dni temu

Ogłoszenie numer: 20958, z dnia 2006-06-21

Jako agencja pośrednictwa pracy, szukamy osób do pracy czasowej w biurze.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Sekr./Pr.Biur.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - znanej dużej firmy poszukujemy osób do pracy biurowej od zaraz do końca sierpnia 2006 r., z możliwością przedłużenia. Jest to praca w ramach outsourcingu (tzn. umowę zawiera się z Agencją Pracy). Stawka płacy wynosi 10 zł brutto za godzinę pracy. Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. od 8,00 do 16,00.

Wymagania

- bdb. znajomość j. angielskiego; - znajomość obsługi komputera; - dobra organizacja pracy; - mile widziane są studentki/studenci

Oferujemy

Zatrudnienie czasowe w dużej znanej firmie usługowej.