Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sekretarka (Pracownik Administracyjno - Biurowy)

Baterie Przemysłowe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4593 dni temu

Ogłoszenie numer: 194078, z dnia 2012-03-22

Baterie Przemysłowe Sp. z o.o., jako generalny przedstawiciel koncernu YUASA Battery na terenie Polski specjalizuje się w dystrybucji szczelnych, bezobsługowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych (VRLA), znajdujących szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju urządzeniach stacjonarnych spełniających funkcje bezprzerwowego zasilania w przypadkach awaryjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2012/03/01

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac administracyjno - biurowych
  • obsługa klientów i dostawców (sprzedaż, zamówienia)
  • prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • współpraca z innym działami Firmy
  • kontakt z dostawcami w języku angielskim

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • samodzielność
  • dobrą organizacja pracy
  • komunikatywność

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dobra atmosferę w miejscu pracy