Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sekretarka- na zastępstwo w dniach 06-12.04.2011

WALKI EKOPAK S.A.
mazowieckie, Jatne, k. Celestynowa
praca stacjonarna
4884 dni temu

Ogloszenie numer: 142700, z dnia 2011-04-01

Firma Walki Ekopak z siedzibą w Jatne, k. Celestynowa  (mazowieckie)

poszukuje na zastępstwo pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Jatne, k. Celestynowa

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa recepcji
  • opieka nad gośćmi i klientami przyjmowanymi w biurze firmy
  • obsługa centrali telefonicznej
  • obsługa korespondencji
  • organizacja spotkań, konferencji i wyjazdów służbowych
  • prowadzenie sekretariatu
  • inne prace administracyjne

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie średnie
  • biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • wysok kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i dokładność
  • życzliwość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki/sekretarki lub o podobnym charakterze

Oferujemy

  • umowę zlecenie od 06.04.2011 do 12.04.2011